ГНАТІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГУБИНИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Новомосковського району Дніпропетровської області

Корисна інформація для учнів

Коли дитя йде в школу, його батьки і самі починають навчання по другому колу. Адже треба щодня допомагати дитині робити уроки і пояснювати те, що він не зрозумів, або пропустив у школі. Але батьки самі частенько не пам'ятають програму, яку проходили 20 років тому.

І для того щоб оновити свої знання не обов'язково знов повертатися до школи, або гаяти вечори у бібліотеці.

На вулиці ХХІ століття, століття АТ - технологій, саме цьому Гнатівський НВК підготував "Корисні примітки", які допоможуть учням зрозуміти не зрозуміле та наздогнати прогаяне, а батькам згадати забуте і, можливо поповнити скарбницю своїх знань.

Nashol.com —велика бібліотека, в якій можна знайти посилання на книги, словники по усіх предметах і для усіх класів.

1. ГДЗ — готові домашні завдання, підручники, реферати.
  2. Інтернет-урок — відеоуроки по основних шкільних предметах за 1-11 класів у відкритому доступі.
  3. Національна електронна бібліотека — архів оцифрованих видань, як у відкритому доступі, так і обмежених авторським правом.
  4. Шкільні знання — сайт, на якому учні допомагають один одному з домашніми завданнями.
  5. Шкільний помічник — матеріали по математиці, алгебрі, геометрії і російській мові.
  6. Грамота.ру — корисний ресурс, який згодиться не лише школярам
  7. Культура письмового мовлення — тут зібрані правила, тести і завдання, словники і довідники.
  8. Дитяча онлайн-бібліотека — шкільна програма по літературі за 1-11 клас.
  9. Короткий зміст книг —величезна бібліотека коротких викладів російською мовою.
  10. Нігма — інтелектуальна пошукова система по провідних індексах, яка також вирішує рівняння (розділ " Математика").
  11. Лови відповідь! — за допомогою цієї програми можна вирішувати приклади і рівняння будь-якої складності.

12. Шкільна математика — тут є пояснення матеріалу, рішення завдань і прикладів, шпаргалки з формулами.
  13. LearnEnglish KidsLearnEnglish Teens — веселі освітні портали для дітей у віці від 5 до 12 років, і 13-17-річних підлітків.
  14. Puzzle English — канал на YouTube з відеоуроками на різні теми.
  15. Графічний довідник онлайн — довідкові дані, фізичні карти і географічний атлас.
  16. Коротка географічна енциклопедія — змістовно про все, чому навчають вчителі географії.
  17. Електронний посібник по біології — доступні матеріали по ботаніці, зоології, анатомії, біології і екології.
  18. Енциклопедія «Флора и фауна» — зібрана інформація практично по усіх видах тварин і рослин.
  19. Теорія еволюції як вона є — для зручності усі матеріали класифіковані по рівню складності : від 1-го до 3-го.
  20. Органична химия — інтерактивний мультимедиа підручник для середньої школи.
  21. Хімія для всіх — ілюстровані матеріали по загальній, органічній і неорганічній хімії.
  22. ChemNet — електронна бібліотека учбових матеріалів по хімії.
  23. Физика.ру — сайт для вчителів фізики, для тих хто навчається у 7-9 класах та їх батьки.
  24. Допомога від ЕШКО — популярно про науку