ГНАТІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГУБИНИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Новомосковського району Дніпропетровської області

Історія закладу

Розвиток освіти в селі Гнатівка

Школа в селі Гнатівка заснована в 1921 році в хаті Малого І.М. Учителем в ній працював
Маляр Андрій Дмитрович. В 1926 році відкрита друга школа, вчителями в ній працювали
Іващенко Ф.В. та Іващенко О.А., в цій школі навчалось близько 200 дітей.
В 1930 році школа реорганізована в семирічну й працювала до початку Великої Відчизняної
війни. В 1943 році, після визволення Гнатівки, школа відновила свою роботу. В 1950 році директором школи став Гординський С.В. Педагогічний колектив нараховував 6 вчителів. В школі навчалося 150 учнів.
У 1955 році директором став Бандурченко І.С. Пед. колектив нарахував 10 вчителів. В 1965 році директором став Козлов Григорій Степанович. Педагогічний колектив нараховував 12 вчителів. В 1974  році було добудовано 4 класні кімнати та спортзал. В 1985 році школа реорганізована у середню. В 1985-1986 навчальному році директором стала Семенко Діна  Йосипівна. Педагогічний колектив нараховував 15 вчителів. В 1989-1991 роках директором була Цвігун Раїса Григорівна.  В  школі була випущена перша медалістка: Чорна Любов Олександрівна, нині директор Знаменівської загальноосвітньої школи. З 1991 по 2003 рік директором була Кулик Лариса Миколаївна. За цей час в школі було здійснено газифікацію школи, оформлено методичний кабінет,  бібліотеку, кабінети  фізики, історії, математики, інформатики, хіміко-біологічний кабінети. Випущено три золотих медалісти: Кулик Олександр Миколайович, Харитонюк Ірина Володимирівна, Бреус Інна Григорівна. Срібна медалістка Дмітрієва Світлана Миколаївна. В 2003-2004 році випущено 3 медалісти -  Головенко Альона, Паутова Вікторія , Ляскало Наталія, директором школи була Коваль Галина Семенівна.
З 2004 року директором працює Дуденко Тетяна Миколаївна. В школі 16 вчителів, мають вищу освіту 13 вчителів,
3 -  середню спеціальну. Вищу категорію мають 3 вчителі, 1 категорію - 7 вчителів. 3 вчителі - 2 категорія
3 вчителі - спеціалісти. Один вчитель - відмінник освіти України. У 2010 - 2011 навчальному році школу підключено до мережі інтернет. У 2008 - 2011 році випущено 4 медалісти: Кулик Лілія Вікторівна, Положишник Роман Леонідович, Кулик Ірина Юріївна, Швець Юлія Андріївна. У 2015 році була  відкрита дошкільна група. Школа була реорганізована на комунальний навчальний заклад "Гнатівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний заклад".